Svet-Stranek.cz
KADEŘNICTVÍ - PEDIKÚRA
KADEŘNICTVÍ MARCELA

Balayage:KADEŘNICTVÍ - PEDIKÚRA

Balayage

Relativně novější záležitostí je Balayage, jinak známý i jako Mechas Californianas. Jednoduše řečeno, je to takové přirozenější Ombré. Přechod je ještě jemnější a přirozenější než u Ombré. Hlavní rozdíl je v tom, že Balayage začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, které pomalu směrem dolů houstnou až do kompletně zesvětlených konců.

Co je balayage?

Melír balayage pochází z Francie (prý již ze 70. let) a je založen na správné a přesné technice, kdy kadeřník barví jednotlivé prameny téměř nebo pár centimetrů od kořínků ke koncům. Vytvoří se tak přirozený vzhled, který připomíná zesvětlení sluncem. Tato úprava, ve které se při barvení používá i několik podobných odstínů, je celkem náročná na vytvoření při postupném zesvětlování jednotlivých pramenů. Může být jak jemnější, tak i takové punky.

Technika barvení balayage (někdy se mu říká i mechas californianas nebo balayage ombré), velmi nápadně připomíná ombré, ale to je pouhé zdání. Tato úprava vlasů je charakteristická zesvětlenými pramínky od kořínků (nemusí být vždy přímo od kořínků) až ke koncům, přičemž na konci jsou vlasy zesvětleny téměř po celém objemu. Ombré postupně a znatelněji zesvětluje vlasy pouze ke konečkům.

návštěvníků stránky
celkem74 106
tento týden125
dnes17
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK