Svet-Stranek.cz
KADEŘNICTVÍ - PEDIKÚRA
KADEŘNICTVÍ MARCELA

Hair Contouring:KADEŘNICTVÍ - PEDIKÚRA

Hair Contouring

Inspirován trendem make-upu, konturování vlasů je zakázková barevná aplikační technika, která způsobila revoluci v používání barvy vlasů a toho, čeho může dosáhnout. Tato inovativní technika využívá pečlivé umístění barev kolem obličeje a díky hře světla a stínu může změnit vzhled tváře tváří tím, že zvýrazní vaše nejlepší vlastnosti a zlepší váš přirozený tón pleti bez použití make-upu.

CO JE TO KONTUROVÁNÍ VLASŮ?

Konturování vlasů je technika barvení, která používá kombinaci aplikace volné ruky a zvýraznění spárované s pečlivým umístěním různých tónů a hloubek kolem obličeje, aby zvýraznily a zacílily na stíny cílené oblasti. Tmavší tóny vytvářejí stíny a používají se ke zkrácení nebo zúžení tvaru obličeje, zatímco světlejší tóny se prodlužují a prodlužují tvar obličeje odrážením světla. Toto chytré umístění barev a pečlivý výběr doplňkových tónů provádějí optickou iluzi, díky čemuž se vaše tvář jeví více definovaná a funkce více zvýrazněné. 


BUDE MI SLUŠET KONTUROVÁNÍ VLASŮ?

Rozhodně! Konturování vlasů je 100% na zakázku barvící služba, která je doslova navržena tak, aby vyhovovala vaší jedinečné struktuře obličeje, funkcím a odstínu pleti. Barvy jsou vybrány na základě tónu pleti a jsou umístěny na základě struktury a funkcí. 


JAK MOHU ZJISTIT, JAKÝ JSEM TVAR OBLIČEJE?

Černé vnější linie v níže uvedených diagramech představují každý popsaný tvar obličeje. Klasická oválná tvář, která sedí v černých obrysech, pomáhá ukázat, které proporce obličeje budou muset vypadat „znovu vyřezávané“ pomocí konturování vlasů, aby se dosáhlo symetrickějšího a vyváženého oválného tvaru.

JAK BUDE PRO MĚ KOLORISTA VYTVÁŘET KONTUROVÁNÍ NA MÍRU?

Konturování vyžaduje oko jednoho z našich expertů. Nejprve identifikují váš jedinečný tvar obličeje a kostní strukturu kartáčováním vlasů dozadu a za ušima, aby odkryly celý obrys tváře. Nejběžnějším měřítkem je „oválný“ tvar díky svým vyváženým a symetrickým proporcím. Dalším krokem je, aby váš kolorista dekódoval, kde je třeba tmavší a světlejší odstíny umístit kolem obličeje, aby se vzhled znovu vytvaroval a dosáhl „oválnějšího“ tvaru. Aby byl efekt přirozený a jemný, neměly by barevné odstíny překročit dva odstíny nad nebo pod vaší  přirozenou barvou vlasů a tóny by měly být vybrány tak, aby vyhovovaly vaší pleti. Různé barevné odstíny a tóny jsou pak aplikovány buď volnou rukou pro jemnější povrch, nebo zvýrazněny zvlášť pro více definovaných kusů. Tato kombinace umožňuje koloristovi přizpůsobit aplikaci vašim potřebám.

návštěvníků stránky
celkem74 105
tento týden124
dnes16
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK