Svet-Stranek.cz
KADEŘNICTVÍ - PEDIKÚRA
KADEŘNICTVÍ MARCELA

Keratin....:KADEŘNICTVÍ - PEDIKÚRA

Keratin....

Permanentní hloubková regenerace vlasů - brazilský keratin

Keratinová léčebná kůra,je proces,který Vám s okamžitým účinkem a na dlouhou dobu hloubkově regeneruje vlasy . Výsledkem je hladký,lesklý a zářivý vzhled vlasů, který není chemicky narušen.
Jednoduše získáte zdravé a krásné vlasy.
Vlasy jsou po regenerační kůře brazilským keratinem hladké, lesklé, rovné a po dobu 3-4 měsíců si zachovávají zdravý vzhled. Keratinovou kůru nejvíce ocení odbarvené blondýnky,ale i ženy se slabými,nebo jinak narušenými vlasy.
Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením nebo melírováním. Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu. Keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled. Doba potřebná k úpravě vlasů se zkrátí. Brazilský keratin se během 2-4 měsíců z vlasů postupně vymývá. Jeho životnost se podpoří speciální řadou šampónů a kondicionérů s obsahem hydrolyzovaného keratinu.


ZVÝHODNĚNÁ CENA OD 990,- DO 1490,-(extra husté až 2000,- dle spotřeby materiálu)


návštěvníků stránky
celkem74 106
tento týden125
dnes17
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK